Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Томина недела
Томина недела
3.05.2022.

 

Sample Image

 

Во неделата посветена на Светиот апостол Тома, Митрополитот Повардарски г. Агатангел отслужи Света Божествена Литургија во црквата „Св. Богородица“ во кавадаречкото село Ваташа.

Фотографии на следниот линк: https://photos.app.goo.gl/ge7uxsebnqhk7fGt6

 
< Претходно   Следно >