Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Недела на Страшниот Суд

 Sample Image
 

Возљубени,

Би сакале да Ве известиме дека од денес, 01. 06. 2022 година, документарно-биографскиот филм за Митрополитот Агатангел, „Печат на едно време“ можете да го гледате и на нашиот youtube канал.

  Линк до филмот: https://www.youtube.com/watch?v=TXOnztkGvT4


 
Недела на Страшниот Суд
8.03.2021.

 

Sample Image

 

Sample ImageВо Неделата на Страшниот Суд, Митрополитот Повардарски г. Агатангел, отслужи Света Божествена Литургија во црквата „Успение на Пресвета Богородица“ во Велес.

 

 
< Претходно   Следно >