Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Света архиерејска литургија, 27. 05. 2012
Света архиерејска литургија, 27. 05. 2012
28.05.2012.

 

Sample Image

 

Во неделата посветена на Светите отци од Првиот Вселенски собор, Митрополитот Повардарски г. Агатангел во сослужение на свештеници од Велес, отслужи Света Божествена Литургија во црквата „Успение на Пресвета Богородица“ во Велес.

 

Sample Image
 
 Sample Image
 
 Sample Image
 
 Sample Image
 
 Sample Image
 
 Sample Image

 

 
< Претходно   Следно >