Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Света Божествена Литургија, 25. 03. 2012
Света Божествена Литургија, 25. 03. 2012
26.03.2012.

 

Sample Image

 

Во четвртата недела од Великиот Пост, посветена на Св. Јован Лествичник, Митрополитот Повардарски г. Агатангел отслужи Света Божествена Литургија во храмот „Св. Димитриј“ во Кавадарци.

 
< Претходно   Следно >