Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Контакт
Контакт - Повардарска Епархија
Повардарска Епархија
Адреса:
ул. „Ѓоре Органџиев“ б.б.
1400 - Велес
Република Македонија

Е-пошта: Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете
Телефон: 043 221 231
Факс: 043 221 231

Контакт
 

Испрати е-пошта до следниот контакт: