Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате:
Дружење со најмладите
12.04.2010.

 

Sample Image   Sample Image

 

По повод Велигденските празнувања, свештениците Љупче Миланов и Драги Гаштарски ги посетија децата од детската градинка во Валандово, каде при посетата на дечињата им поделија Велигденски јајца.

 
Sample Image   Sample Image
 
 Sample Image   Sample Image
 
< Претходно   Следно >