Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате:
Осветување на камен темелник на Црква
13.08.2007.

 

    

Sample Image
 
 

 На 11. 08. 2007, ден сабота, Митрополитот Повардарски г. Агатангел изврши осветување на камен темелник на Црквата „Св. Атанасиј“ во селото Градец, општина Валандово.

 
Sample Image
 
 Sample Image
 
 Sample Image
 
 Sample Image
 
 Sample Image
 
 Sample Image
 
Sample Image
 
 Sample Image
 
< Претходно   Следно >