Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате:
Света Архиерејска Литургија, Гевгелија
21.12.2009.
Sample Image   Sample Image
 
На 20.12.2009 година, недела, Митрополитот Повардарски г. Агатангел отслужи Света Архиерејска Литургија во црквата „Св. Кирил и Методиј“ во Гевгелија.
Sample Image   Sample Image
 
Sample Image   Sample Image
 
< Претходно   Следно >