Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате:
Архиерејска Литургија - Градско
23.11.2009.
 
 Sample Image   Sample Image
 
На 22.11.2009 год. ден недела, во храмот „Св. Ѓорѓи“ во Градско се отслужи Света Архиерејска Литургија со која чиноначалствуваше Митрополитот Повардарски г. Агатангел.
 
Sample Image   Sample Image
 
 Sample Image
 
< Претходно   Следно >