Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате:
Ново издание од Повардарската епархија
14.10.2009.

 Sample Image

Издавачката дејност „Св. Ѓорѓи Полошки“ при Повардарската епархија ја издаде книгата „Срцето што пее“ од рускиот автор Иван Александрович Илин.

Преводот од руски јазик го подготви ѓакон Јани МУлев. 

 
< Претходно   Следно >