Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате:
Архиерејска Литургија - Демир Капија
15.09.2009.
Sample Image
 
На 13. 09. 2009 година, недела, Митрополитот Повардарски г. Агатангел во сослужение на повеќе клирици на епархијата, отслужи Света Божествена Литургија во храмот на Пресвета Богородица во Демир Капија.
 
Sample Image
 
 Sample Image
 
 Sample Image
 
< Претходно   Следно >