Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате:
Архиерејска Божествена Литургија - Неготино
7.07.2009.

 Sample Image

Во четвртата недела по Педесетница, Митрополитот Повардарски г. Агатангел отслужи

Света Божествена Литургија во храмот „Св. Атанасиј“ во Неготино.

Sample Image    Sample Image
 
  Sample Image    Sample Image
 
Sample Image    Sample Image
 
  Sample Image    Sample Image
 
< Претходно   Следно >