Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате:
Божествена Литургија 08.02.2009
9.02.2009.
 
 
Sample Image
 
 
 
 Во Неделата на митарот и фарисејот, Митрополитот Повардарски г. Агатангел отслужи Света Божествена Литургија во храмот „Св. Димитриј“ во Валандово.
 
 
  Sample Image    Sample Image    Sample Image    Sample Image
 
 
  Sample Image    Sample Image    Sample Image    Sample Image
 
 
< Претходно   Следно >