Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате:
Архиерејска Литургија
11.11.2008.
 
 
caska5.jpg
 
 
На 09. 11. 2008, ден недела, Митрополитот Повардарски г. Агатангел отслужи архиерејска Литургија во храмот „Св. Климент Охридски“ во општина Чашка. 
 
 
caska3.jpg
 
 
caska4.jpg
 
 
caska1.jpg
 
< Претходно   Следно >