Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Света Божествена Литургија во Богданци
Света Божествена Литургија во Богданци
20.11.2023.

 

Sample Image

 

ФОТОГАЛЕРИЈА

Во 24-та Седмица по Педесетница, Митрополитот Повардарски г. Агатангел, во сослужение на повеќе клирици на Повардарската епархија, отслужи Света Божествена Литургија во црквата „Св. Атанасиј Велики“ во градот Богданци.

 

 
< Претходно   Следно >