Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Света Божествена Литургија во Росоман
Света Божествена Литургија во Росоман
24.10.2023.

 

Sample Image

 

ФОТОГАЛЕРИЈА

Во дваесетатта седмица по Педесетница, Митрополитот Повардарски г. Агатангел, во сослужение на клирици на Повардарската епархија на МПЦ-ОА, отслужи Света Божествена Литургија во црквата „Св. Троица“ во Општина Росоман.

 

 

 
< Претходно   Следно >