Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Деветта недела по Педесетница
Деветта недела по Педесетница
7.08.2023.

 

Sample Image

 

ФОТОГАЛЕРИЈА

Во деветата недела по Педесетница, Митрополитот Повардарски г. Агатангел отслужи света Божествена Литургија во манастирот „Свето Вознесение Христово“ во Гевгелија.

 
< Претходно   Следно >