Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Чествување на светата маченичка Марина
Чествување на светата маченичка Марина
31.07.2023.

 

Sample Image

 

ФОТОГАЛЕРИЈА

На денот кога светата православна црква го чествува споменот на светата маченичка Марина, Митрополитот Повардарски г. Агатангел отслужи света Божествена Литургија во црквата „Св. Јован Крстител“ во Велес.

 

 
< Претходно   Следно >