Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Томина Недела
Томина Недела
24.04.2023.

 

Sample Image

 

ФОТОГАЛЕРИЈА

Во неделата посветена на Светиот апостол Тома, Митрополитот Повардарски г. Агатангел отслужи Света Божествена Литургија во црквата „Свети Јован Крстител“ во Велес.

 

 
< Претходно   Следно >