Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Литургија на претходно осветени дарови
Литургија на претходно осветени дарови
11.04.2023.

 

Sample Image

 

ФОТОГАЛЕРИЈА

На 11. 04. 2023 година, во светиот и Велик Вторник, Митрополитот Повардарски г. Агатангел отслужи Литургија на претходно осветени Дарови, во црквата „Св. Кирил и Методиј“ во Велес.

 

 
< Претходно   Следно >