Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Лазарева сабота
Лазарева сабота
10.04.2023.

 

Sample Image

 

ФОТОГАЛЕРИЈА

На денот кога Светата православна црква го чествува Лазаревото Воскресение, Митрополитот Повардарски г. Агатангел отслужи Света Божествена Литургија во црквата „Свети Атанасиј Велики“ во Неготино.

 

 
< Претходно   Следно >