Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Недела на света Марија Египетска
Недела на света Марија Египетска
3.04.2023.

 

Sample Image

 

ФОТОГАЛЕРИЈА

Во петтата недела од Великиот пост, посветена на света Марија Египетска, во црквата „Св. вмч. Димитриј“ во Валандово се отслужи света Божествена Литургија со која чиноначалствуваше Митрополитот Повардарски г. Агатангел.

 

 
< Претходно   Следно >