Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Литургија на претходно осветени дарови
Литургија на претходно осветени дарови
24.03.2023.

 

Sample Image

 

ФОТОГАЛЕРИЈА

Во петок од четвртата седмица од Великиот Пост, Митрополитот Повардарски г. Агатангел присуствуваше на Утрена богослужба со великопосни часови и чиноначалствуваше на Литургијата на претходно осветени дарови, во црквата „Успение на Пресвета Богородица“ во Велес.

 
< Претходно   Следно >