Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Литургија на претходно осветени дарови
Литургија на претходно осветени дарови
20.03.2023.

 

Sample Image

 

ФОТОГАЛЕРИЈА

Во петок од третата седмица од Великиот Пост, Митрополитот Агатангел, во црквата „Св. Кирил и Методиј“ во Велес, присуствуваше на Утрена богослужба со великопосни часови и чиноначалствуваше на Литургијата на претходно осветени дарови.

 

 
< Претходно   Следно >