Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Недела на Православието
Недела на Православието
6.03.2023.

 

Sample Image

 

ФОТОГАЛЕРИЈА

Во Неделата на Православието, Митрополитот Повардарски г. Агатангел отслужи Света Божествена Литургија во црквата „Св. Кирил и Методиј“ во Велес на која беше извршен и Молебен.

 

 
< Претходно   Следно >