Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Недела на Блудниот син
Недела на Блудниот син
13.02.2023.

 

Sample Image

 

ФОТОГАЛЕРИЈА

Во Неделата на Блудниот син, во која годинава се чествуваше и споменот на светите Три Светители, Митрополитот Повардарски г. Агатангел отслужи света Божествена Литургија во црквата „Св. Атанасиј“ во Богданци.

 

 
< Претходно   Следно >