Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Света Божествена Литургија
Света Божествена Литургија
15.08.2022.

 

Sample Image

 

На 14.08.2022 година, Митрополитот Повардарски г. Агатангел отслужи света архиерејска Божествена Литургија во црквата "Успение на Пресвета Богородица" во Велес.

Фотографии на следниот линк: https://photos.app.goo.gl/UvJ2MappWkHqjzZz5

 

 
< Претходно   Следно >