Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Недела на Страшниот Суд
Недела на Страшниот Суд
28.02.2022.

 

Sample Image

 

Во Неделата на Страшниот Суд, Митрополитот Повардарски г. Агатангел отслужи Света Божествена Литургија во црквата „Св. Козма и Дамјан“ во Велес.

Фотографии на следниот линк: https://photos.app.goo.gl/mdmhivXkyTiS2d2M8

 
< Претходно   Следно >