Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Недела на Блудниот син
Недела на Блудниот син
21.02.2022.

 

Sample Image

 

Во Неделата на Блудниот син, Митрополитот Повардарски г. Агатангел, во сослужение на повеќе клирици на епархијата, отслужи Света Божествена Литургија во параклисот „Св. Гаврил Велички“ во Велес.

Фотографии на следниот линк: https://photos.app.goo.gl/bonvUidKqNVz5BJp8

 
< Претходно   Следно >