Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Недела на Митарот и Фарисејот
Недела на Митарот и Фарисејот
13.02.2022.

 

Sample Image

 

 Во Неделата на Митарот и Фарисејот, Митрополитот Повардарски г. Агатангел, во сослужение на повеќе клирици на епархијата, отслужи Света Божествена Литургија во црквата „Св. Кирил и Методиј“ во Велес.

Фотографии на следниот линк: https://photos.app.goo.gl/UEzjUtojZ3Q9sHiv9

 
< Претходно   Следно >