Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Архиерејска богослужба во Неготино
Архиерејска богослужба во Неготино
27.12.2021.

 

Sample Image

 

Sample Image На 26. 12. 2021 година, во Неделата на светите праотци, во црквата „Св. Атанасиј“ во Неготино се отслужи света Божествена Литургија со која чиноначалствуваше Митрополитот Повардарски г. Агатангел. 

 
< Претходно   Следно >