Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Недела на Сите Светии
Недела на Сите Светии
28.06.2021.

 

Sample Image

 

Sample Image На 27.06.2021 година, во Неделата посветена на Сите Светии, Митрополитот Повардарски г. Агатангел, отслужи Света Божествена Литургија во соборниот храм на Повардарската епархија „Свети вмч. Пантелејмон“, во Велес.

 
< Претходно   Следно >