Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Педесетница - втор ден
Педесетница - втор ден
22.06.2021.

 

Sample Image

 

Sample Image На втор ден Духовден, Митрополитот Повардарски г. Агатангел чиноначалствуваше со Светата Божествена Литургија во црквата „Св. вмч. Димитриј“ во Валандово во сослужение на повеќе свештенослужители од гевгелиското архиерејско намесништво.

 
< Претходно   Следно >