Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Недела на Страшниот Суд
Недела на Страшниот Суд
8.03.2021.

 

Sample Image

 

Sample ImageВо Неделата на Страшниот Суд, Митрополитот Повардарски г. Агатангел, отслужи Света Божествена Литургија во црквата „Успение на Пресвета Богородица“ во Велес.

 

 
< Претходно   Следно >