Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Недела на Блудниот син
Недела на Блудниот син
1.03.2021.

 

Sample Image

 

 Sample Image Во Неделата на Блудниот син, Митрополитот Повардарски г. Агатангел отслужи света Божествена Литургија во црквата „Св. вмч. Димитриј“ во Валандово.

 
< Претходно   Следно >