Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Света Божествена Литургија во Велес
Света Божествена Литургија во Велес
1.03.2021.

 

Sample Image

 

Sample Image На 26.02.2021 година, Митрополитот Повардарски г. Агатангел отслужи света Божествена Литургија во параклисот посветен на светиот епископ Гаврил Велички, во Велес.

 
< Претходно   Следно >