Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Божествена Литургија во Демир Капија
Божествена Литургија во Демир Капија
9.02.2021.

 

Sample Image

 

Sample Image На празникот на свети Григориј Богослов, Митрополитот Повардарски г. Агатангел отслужи света Божествена Литургија во црквата „Успение на Пресвета Богородица“ во Демир Капија.

 
< Претходно   Следно >