Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Трета статија од Богородичниот Акатист
    
  Sample Image   Sample Image   Sample Image   Sample Image Sample Image   Sample Image   Sample Image   Sample Image
 

 
Трета статија од Богородичниот Акатист
23.03.2020.

 

Sample Image

 

Во третата седмица од Великиот Пост, на вечерната служба во црквата „Успение на Пресвета Богородица“  беше отслужена третата статија од Акатистот кон Пресвета Богородица.

 
< Претходно   Следно >