Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Божествена Литургија во Демир Капија
Sample Image
 
    
  Sample Image   Sample Image   Sample Image   Sample Image Sample Image   Sample Image   Sample Image   Sample Image
 
 
 
Божествена Литургија во Демир Капија
4.11.2019.

 

Sample Image

 

Sample ImageВо Дваесетата Недела по Педесетница, Митрополитот Повардарски г. Агатангел, во сослужение на повеќе клирици од епархијата, отслужи Света Божествена Литургија во црквата „Успение на Пресвета Богородица“ во Демир Капија.

 
< Претходно   Следно >