Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Недела на Страшниот Суд

 
Sample Image

 
    
  Sample Image   Sample Image   Sample Image   Sample Image Sample Image   Sample Image   Sample Image   Sample Image
 
Недела на Страшниот Суд
7.03.2019.

 

Sample Image

 

Sample ImageВо Неделата на Страшниот Суд, Митрополитот Повардарски г. Агатангел, во сослужение на повеќе клирици од епархијата, отслужи Света Божествена Литургија во црквата „Успение на Пресвета Богородица“ во Демир Капија.

 
< Претходно   Следно >