Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Заупокоена Литургија
    
  Sample Image   Sample Image   Sample Image   Sample Image Sample Image   Sample Image   Sample Image   Sample Image
 
Заупокоена Литургија
3.12.2018.

 

Sample Image

 

Sample Image На 01. 12. 2018 година, Митрополитот Повардарски г. Агатангел отслужи Заупокоена Литургија во црквата „Вознесение Христово“ во Велес.

 
< Претходно   Следно >