Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Освет на камен-темелници
    
  Sample Image   Sample Image   Sample Image   Sample Image Sample Image   Sample Image   Sample Image   Sample Image
 
Освет на камен-темелници
25.04.2018.

 

Sample Image

 

Sample Image На 24. 04. 2018 година, Митрополитот Агатангел во сослужение на свештенството од градот Велес, изврши осветување на камен-темелници на камбанарија и административни простории со крштална при црквата „Св. Јован Крстител“ во Велес.

 
< Претходно   Следно >