Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Посета на дневниот центар во Неготино
    
  Sample Image   Sample Image   Sample Image   Sample Image Sample Image   Sample Image   Sample Image   Sample Image
 
Посета на дневниот центар во Неготино
26.01.2016.

 

Sample Image
 
Sample Image    Sample Image
 
Sample Image    Sample Image

 

На 21. 01. 2016 година, Неговото Високопреосвештенство, Митрополитот Повардарски г. Агатангел и Неговото Високопреосвештенство, Митрополитот Тетовско – гостиварски г. Јосиф, го посетија Центарот за помош на лица со ментален хендикеп „ПОРАКА НЕГОТИНО“ од Неготино. Неговото Високопреосвештенство, Митрополитот повардарски г. Агатангел обезбеди гориво за затоплување на Дневниот Центар во Неготино со што лицата со попреченост ќе можат да ги одржуваат работилниците во топли простории.

 
< Претходно   Следно >