Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате: Насловна arrow Насловна arrow Осветување на конаци во Бигорскиот манастир

 Sample Image
 

Возљубени,

Би сакале да Ве известиме дека од денес, 01. 06. 2022 година, документарно-биографскиот филм за Митрополитот Агатангел, „Печат на едно време“ можете да го гледате и на нашиот youtube канал.

  Линк до филмот: https://www.youtube.com/watch?v=TXOnztkGvT4


 
Осветување на конаци во Бигорскиот манастир
27.04.2015.

 

Sample Image

 

Информации за овој велелепен настанможете да добиете на сајтот на Бигорскиот манастир/Бигорски.мк .

 
< Претходно   Следно >