Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате:
Недела на митарот и фарисејот
14.02.2011.

 

Sample Image Sample Image

 

Во Неделата на митарот и фарисејот, Митрополитот Повардарски г. Агатангел отслужи Света Божествена Литургија во храмот „Успение на Пресвета Богородица“ во Демир Капија.

 
< Претходно   Следно >