Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате:
Соопштение
29.10.2010.

Почитувани,

нашата интернет страна беше повторно цел на хакерски напади и заради тоа една недела беше повлечена од серверите, но како и досега што не успеал никаков хакерски напад трајно да го оневозможи функционирањето на нашиот сајт, така и овој пат брзо реагиравме и ги отстранивме настанатите проблеми.

Од неделава страната ќе почне повторно редовно да се ажурира со нови и актуелни содржини и ќе се обноват содржините кои со хакерскиот напад беа отстранети.

Со почит, 

Од редакцијата на сајтот.