Skip to content
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Прегледувате:
Рождество Христово - Божик
11.01.2010.
Sample Image   Sample Image
 
Sample Image   Sample Image
 
На празникот на Рождеството на нашиот спасител, Господ Исус Христос, Митрополитот Повардарски г. Агатангел служеше Света Божествена Литургија во Соборниот храм „Св. вмч. Пантелејмон“.
Повеќе...
 
<< Почеток < Претходна 1 2 Следна > Крај >>

Резултати 10 - 10 од 10